پاورپوینت الزامات خارج از قرارداد

مطالب دیگر:
📚تحقیق بررسي عملكرد سايت بازار بيز (BazaarBiz) در تجارت الکترونیک و جذب مشتريان📚تحقیق بهداشت روانی و شغلی در محیط کار📚تحقیق مدیریت بحران های صنعت گردشگری بین المللی، تحلیل CGE از حادثه 11 سپتامبر📚تحقیق بررسي نظام ارزيابي عملكرد كاركنان کارخانه سیمان دشتستان📚تحقیق فلسفه مدیریت ژاپنی تولید به هنگام (JIT)📚تحقیق مدیریت پروژه📚متن فارسی دستورالعمل هاي سيستم هاي مديريت ايمني و بهداشت شغلي ILO- OSH 2001)📚تحقیق کنترل کیفیت📚تحقیق مدیریت دامنه پروژه📚تحقیق انواع مجموعه های تجاری📚تحقیق انتقال حرارت و جريان سيال در محيط هاي متخلخل📚پروژه نانوحسگرها📚تحقیق انتخاب یک سیستم خنک سازی توربین گازی، راه حل هاي توربين بهينه سازي شده📚تحقیق صنعت متالورژی📚تحقیق فرمان هیدرولیک📚تحقیق جابجایی امتزاجی نفت در مخازن ترک دار📚تحقیق انرژی خورشیدی📚تحقیق ریخته گری📚تحقیق پمپ ها📚تحقیق نفت و گاز📚تحقیق تولید گاز و قطران از كك و زغال سنگ📚تحقیق روش های جداسازی گاز از نفت📚تحقیق بررسی IPR چاه های نفتی و گازی📚تحقیق شرح فرآيند واحد الفين پتروشيمي مارون📚تحقیق بررسی عقود وکالت، عاریه و شرکت
شامل 34 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد . مشخصات فایل تعداد صفحات34حجم4125/257 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx توضیحات کامل شامل 34 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شپاورپوینت الزامات خارج از قرارداد,دانلود پاورپوینت الزامات خارج از قرارداد,پاورپوینت رایگان الزامات خارج از قرارداد,پاورپوینت آشنایی با الزامات خارج از قرار داد,پاورپوینت الزامات خارج از قرار داد چیست,دانلود الزامات خارج از قرارداد,الزامات خارج از قرارداد,پروژه الزامات خارج از قرارداد,تحقیق الزامات خارج از قرارداد,دانلود پاورپوینت آشنایی با الزامات خارج از قرار داد,دانلود پاورپوینت الزامات خارج از قرار داد چیست,|آر جی|rgs
در این مطلب از سایت شما فایل با عنوان پاورپوینت الزامات خارج از قرارداد را مشاهده می نمایید.

شامل 34 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .


مشخصات فایل
تعداد صفحات34حجم4125/257 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل

شامل 34 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

واژه‌ی الزامات جمع الزام است که در لغت به معنی واجب و لازم کردن کاری بر کسی است. در اصطلاح حقوقی هم الزامات به مسئولیت‌ها و تکالیفی گفته می‌شود که بر عهده‌ی اشخاص قرار داده می‌شود.

این الزامات، یا به واسطه‌ی ارتکاب جرم برای افراد ایجاد می‌شوند که به آنها مسئولیت کیفری گفته می‌شود و یا بدون آنکه جرمی رخ داده باشد، یک شخص در مقابل شخص دیگر مسئول شناخته شده و تکالیفی بر عهده‌اش گذاشته می‌شود که به آن مسئولیت مدنی می‌گویند.

مسئولیت مدنی در مفهوم وسیع، گاهی به واسطه‌ی قرار‌داد برای اشخاص ایجاد می‌شود که به آن الزامات ناشی از عقد یا مسئولیت قرار‌دادی می‌گویند و گاهی بدون اینکه قرار‌دادی بین اشخاص وجود داشته باشد، یک شخص در مقابل شخص دیگر مسئولیت پیدا می‌کند و ملزم می‌شود که خساراتی را که وارد کرده است جبران کند که به آن الزامات خارج از قرار‌داد یا مسئولیت قراردادی یا ضمان قهری می‌گویند.

باید توجه داشت که گاهی مسئولیت مدنی به معنای محدودتری نیز به کار می‌رود؛ در این حالت، صرفاً به معنی الزامات خارج از قرار‌داد بوده و شامل الزامات قرار‌دادی نمی‌شود.

با روشن شدن جایگاه الزامات (مسئولیت‌های) خارج از قرار‌داد، ممکن است این سؤال به ذهن برسد که اصلاً به چه دلیل و «مبنایی» یک شخص باید خساراتی را که وارد می‌کند، جبران کند؟

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

مبانی الزامات خارج از قرار‌‌داد

انتقادات وارد شده بر نظریه‌ی تقصیر

انتقادات وارد شده بر نظریه‌ی ایجاد خطر

اسباب الزامات خارج از قرار‌داد

پایان

عنوان : الزامات خارج از قرارداد

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 34

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت


"